  • MAKELSAN POWERPACK SE 1 KVA / 900W (1F/1F) 5-10dk (2x 12V/9AH) ONLINE MU01000N11EAV06
  • SSS
Güç Aralığı:1 KVA
Giriş Voltajı:110VAC - 300VAC
Çalışma Süresi:5-10 dk
Faz Sayısı:1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış
Akü Özellikleri:2x12V 9Ah
  • %
    INFORM UPS GUARDIAN 600A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    1.670,04 TL
    MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/7AH) ONLINE MU03000N11EAV04
    INFORM UPS GUARDIAN 1000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    MAKELSAN LION 850VA (1*9Ah) 5-12DK MU00850L11EA005
    INFORM UPS GUARDIAN 800A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    INFORM GUARDIAN 1200A KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7-20D
    INFORM UPS GUARDIAN 2000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    INFORM UPS GUARDIAN 1500A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI