  • HIKVISION DS-UPS600 KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 1.854,24 TL
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 20 stok kalmıştır.
  • SSS
Güç Aralığı:600 VA
Giriş Voltajı:140VAC - 290VAC
Çalışma Süresi:3-35 Dk
Arabirim:Belirtilmemiş
Ürün Cinsi :Line Interactive
Faz Sayısı:Yok
Akü Özellikleri:1x12V 7Ah
  • %
    INFORM UPS GUARDIAN 600A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
  • %
    MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/7AH) ONLINE MU03000N11EAV04
    12.279,74 TL
    INFORM UPS GUARDIAN 1000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    MAKELSAN LION 850VA (1*9Ah) 5-12DK MU00850L11EA005
    INFORM UPS GUARDIAN 800A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    INFORM GUARDIAN 1200A KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7-20D
    INFORM UPS GUARDIAN 2000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    INFORM UPS GUARDIAN 1500A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI