  • MAKELSAN POWERPACK SE 1 KVA / 900W (1F/1F) 4-8dk (2x 12V/7AH) ONLINE MU01000N11EAV04
  • SSS
Güç Aralığı:1 KVA
Giriş Voltajı:110VAC - 300VAC
Çalışma Süresi:4-8 dk
Arabirim:RS232
Ürün Cinsi :Online
Faz Sayısı:1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış
Akü Özellikleri:2x12V 7Ah
  • %
    HIKVISION DS-UPS600 KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    1.854,24 TL
    Sepete Ekle
  • %
    INFORM UPS GUARDIAN 600A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    1.670,04 TL
    MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/7AH) ONLINE MU03000N11EAV04
    INFORM UPS GUARDIAN 1000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    MAKELSAN LION 850VA (1*9Ah) 5-12DK MU00850L11EA005
    INFORM UPS GUARDIAN 800A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    INFORM GUARDIAN 1200A KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7-20D
    TUNÇMATIK REGULINE 3000 VA REGÜLATÖR MONOFAZE
    TUNCMATIK PowerUP ONE 6 kVA 7AH ON-LINE UPS LCD
    INFORM DSP EVO 10 KVA 16x7Ah 4-10DK LCD UPS
Bu Kategorinin En Çok Satanları
    TUNÇMATİK LITE II 850 850VA LINE INTERACTİVE UPS
    INFORM UPS GUARDIAN 2000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    INFORM UPS SINUS EVO LCD 3 KVA 5-12DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    TUNÇMATİK DIGITECH ECO 2000VA LINE INT.UPS TSK3673
    INFORM UPS SINUS EVO LCD 1 KVA 5-12DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7Ah
    INFORM UPS SINUS EVO LCD 3 KVA 5-12DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7Ah
    INFORM UPS SINUS EVO LCD 2 KVA 5-12DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    INFORM UPS GUARDIAN 1500A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI