  • MAKELSAN LION 1200VA(2*7Ah) 5-15DK MU01200L11EA005
  • SSS
Güç Aralığı:1200 VA
Giriş Voltajı:170VAC - 280VAC
Çalışma Süresi:5-15 dk
Arabirim:USB
Ürün Cinsi :Line Interactive
Faz Sayısı:1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış
Akü Özellikleri:2x12V 7Ah
  • %
    INFORM UPS GUARDIAN 600A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    1.670,04 TL
    MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/7AH) ONLINE MU03000N11EAV04
    INFORM UPS GUARDIAN 1000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    MAKELSAN LION 850VA (1*9Ah) 5-12DK MU00850L11EA005
    INFORM UPS GUARDIAN 800A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
    INFORM GUARDIAN 1200A KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 7-20D
    INFORM UPS GUARDIAN 2000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI 9Ah
    INFORM UPS GUARDIAN 1500A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI