  • LG 49'' 49WL95C-WE UltraWide Dual QHD,IPS Curved Monitör
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):1215,1 mm
Yükseklik (ayaklı):543,5 mm
Derinlik (Ayaklı):307,3 mm
Ağırlık (standsız):12,6 kg
Uzunluk (standsız):36,6 cm
Genişlik (standsız:121,5 cm
Derinlik (standsız):11,4 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):15,2 kg
AC girdi frekansı:50/60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):G
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):55 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):77 kWh
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:32:9
Ekran boyutu:124,5 cm (49")
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:5120 x 1440 Piksel
Arka ışık türü:LED
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:32:9
HD türü:UltraWide Quad HD
Panel tipi:AH-IPS
Ekran şekli:Kavisli
Görüntülenen renk sayısı:1.073 milyar renk
Dinamik kontrast oranı pazarlama adı:mega kontrast
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):350 cd/m²
Ses çıktısı:Evet
DVI bağlantı noktası:Hayır
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
Yükseklik ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
Ürün rengi:Siyah, Beyaz
NVIDIA G-SYNC:Hayır
AMD FreeSync:Hayır
RMS dereceli güç:20 W
Gömme hoparlörler:Evet
Dahili kamera:Hayır
Hoparlör sayısı:2
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor