  • LG 35'' 35WN73A-B UltraWide™ QHD HDR VA Curved Monitor
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):831,6 mm
Yükseklik (ayaklı):573 mm
Derinlik (Ayaklı):250,9 mm
Ağırlık (standsız):6,5 kg
Uzunluk (standsız):37,3 cm
Genişlik (standsız:83,2 cm
Derinlik (standsız):9,41 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):8,2 kg
Güç tüketimi:45 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:0,5 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):140 W
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):G
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):41 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):41 kWh
Piksel aralığı:0,238 x 0,24 mm
Kontrast oranı:2500:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:88,9 cm (35")
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:3440 x 1440 Piksel
Diagonal ekran boyutu:88,9 cm
Dokunmatik ekran:Hayır
Maksimum yenileme hızı:100 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yansımasız ekran:Evet
Yerel açı oranı:21:9
HD türü:UltraWide Quad HD
Panel tipi:VA
Ekran şekli:Kavisli
Görüntülenen renk sayısı:16.7 milyon renk
SRGB kapsama alanı (tipik):99%
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):300 cd/m²
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi:HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kulaklık çıktı sayısı:1
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.4
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor
    Eurocam 19'' EC-M19 5ms LED Monitor
    Eurocam 17'' EC-M17 5ms LED Monitor
    Hikvision DS-D5022FN-C 21.5" 6.5ms 60Hz HDMI+VGA FullHD LED Monitor
    LG 38'' 38GN950-B UltraGear Curved 1ms 144Hz WQHD+ Nano IPS
    LG 34'' QHD 5ms 160Hz Freesync UltraWide Curved Gaming Monitör
Bu Kategorinin En Çok Satanları
    LG 34'' 34WP500-B FHD IPS  UltraWide Monitor
    LENOVO ThinkVision S24e-10 Monitör
    ACER 21.5" V227Qbip 4ms IPS LED VGA HDMI DP
    ACER 23.8'' B247YCbmipruzx 4ms IPS LED VGA HDMI DP USB MM
    ACER 27" V277Ubmiipx QHD IPS LED 4ms 350nits 2xHDMI DP(1.2) MM