  • LG 34" 34UC89G-B 21:9 Curved UltraWide IPS Gaming Monitor
  • SSS
Marka:LG
Ağırlık:6,1 kg
Yükseklik:365,8 mm
Genişlik:820,4 mm
Derinlik:86,4 mm
Genişlik (ayaklı):820,4 mm
Yükseklik (ayaklı):444,5 mm
Derinlik (Ayaklı):279,4 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):8,3 kg
Güç tüketimi:60 W
AC girdi frekansı:50/60
AC girdi voltajı:100-240
Piksel aralığı:0,312 x 0,31 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:21:9
Ekran boyutu:34 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:2560 x 1080 Piksel
Blade length:2560 x 1080
HDCP:Evet
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:21:9
Renk skalası:99%
Panel tipi:IPS
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Kavisli
DDC/CI:Evet
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Display brightness (typical):300 cd/m²
DVI bağlantı noktası:Hayır
HDMI port sayısı:1
DisplayPort:1
Yerleşik USB yuvası:Evet
Yukarı akış portu sayısı:1
USB Tip-A aşağı akış portu sayısı:2
Kablo kilit yuvası:Evet
Yükseklik ayarı:Evet
Eğim açısı:-5 - 20°
Montaj arabirimi:100 x 100 mm
Eğim ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
Ekran özellikleri:LED
Ürün rengi:Siyah
NVIDIA G-SYNC:Evet
AMD FreeSync:Hayır
Oyun modu:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor