  • LG 32” 32QP880-B   Ergo QHD IPS Mnt USB Type-C
  • SSS
Marka:LG
Ekran çözünürlüğü:Tanımsız
HDMI port sayısı:Tanımsız
DisplayPort:Tanımsız
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor