  • LG 31.5'' 32GP850-B UltraGear 2K QHD 1ms
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):711,2 mm
Yükseklik (ayaklı):584,2 mm
Derinlik (Ayaklı):279,4 mm
Ağırlık (standsız):4,54 kg
Uzunluk (standsız):406,4 mm
Genişlik (standsız:711,2 mm
Derinlik (standsız):50,8 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):6,8 kg
Güç tüketimi:48 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):F
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):31 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):50 kWh
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:81,3 cm (32")
Yenileme yanıt süresi:1 ms
Ekran çözünürlüğü:2560 x 1440 Piksel
Dokunmatik ekran:Hayır
Kontrast oranı (dinamik):700:1
Maksimum yenileme hızı:180 Hz
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:2K
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1.07 milyar renk
Ekran parlaklığı (tipik):350 cd/m²
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Evet
Yükseklik ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
Ürün rengi:Siyah
Pazar konumlandırması:İş
NVIDIA G-SYNC:Evet
VESA Uyarlanabilir Senkronizasyon desteği:Evet
NVIDIA G-SYNC türü:G-SYNC Compatible
Gömme hoparlörler:Hayır
Dahili kamera:Hayır
Paket ağırlığı:9,98 kg
Ambalaj derinliği:533,4 mm
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor