  • LG 27GN950-B 27" 1ms 4K G-Sync FreeSync Pivot Oyuncu Monitörü
  • SSS
Kutusu vardır. Az kullanılmıştır, Garantisi bitmiştir.
Monitörün teknik özellikleri
Panel: Nano IPS, 10 Bit (8 Bit + FRC)
Panel Üretici: LG Display
Çözünürlük ve Yenileme Hızı: 4K UHD (3840 x 2160)
• Maksimum Çözünürlük:
- 3840 x 2160 @ 60 Hz (HDMI)
- 3840 x 2160 @ 160 Hz (DisplayPort) ([Overclock]: [Aktif])
• Önerilen Çözünürlük:
- 3840 x 2160 @ 60 Hz (HDMI)
- 3840 x 2160 @ 144 Hz (DisplayPort)
Ekran Boyutu: 27" Flat
Yenileme Hızı: 144 Hz - OSD üzerinden Overclock ayarı ile 160 Hz
Renk Derinliği: 1,07 Milyar
Renk Gamı: %95 (CIE1976)
Kontrast: 1000:1
Parlaklık: 400cd
Tepki süresi(GTG): 1 Ms
Piksel Yoğunluğu: 163 PPI
Ekran Tasarımı: Çerçevesiz
Back Light: RGB Ring mevcuttur
Kulaklık Çıkışı: Var (3,5 mm)
Güç Tüketimi: 0,5 W (Bekleme), 42 watt (Tipik), 95 watt (Maks) / Senelik Güç Tüketimi 61 kWh