  • LG 27" FHD 27GK750F IPS Oyun Monitörü
  • SSS
Marka:LG
Ağırlık:4,6 kg
Yükseklik:370,3 mm
Genişlik:624,8 mm
Derinlik:40,4 mm
Genişlik (ayaklı):624,8 mm
Yükseklik (ayaklı):466,1 mm
Derinlik (Ayaklı):272,3 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):6,34 kg
Güç tüketimi:30 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:0,5 W
Enerji verimlilik sınıfı:A
AC girdi frekansı:50/60
AC girdi voltajı:100 - 240
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:170°
Görüntüleme açısı, dikey:160°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:2 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
HDCP:Evet
Maksimum yenileme hızı:240 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:TN
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Düz
DDC/CI:Evet
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Dinamik kontrast oranı pazarlama adı:mega kontrast
Ekran parlaklığı (min):320 cd/m²
NTSC kapsaması (tipik):72%
Display brightness (typical):400 cd/m²
Kulaklık çıktı sayısı:1
Fiş içi DC:Evet
DVI bağlantı noktası:Hayır
HDMI port sayısı:2
DisplayPort:1
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Evet
USB yuvası versiyonu:USB 3.0 (3.1 Gen 1)
USB yukarı akım portu türü:B tipi USB
Yukarı akış portu sayısı:1
USB Tip-A aşağı akış portu sayısı:2
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri:UL(cUL), TUV-Type, FCC-B, CE, Erp, Windows 10
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor