  • LG 27' 27UP550-W UHD 4K IPS Oyun Monitörü
  • SSS
Açıklama:Mükemmel Detaylar LG UHD 4K monitör, 4K ve HDR içeriğin keyfini hayal ettiğiniz gibi çıkarmanızı sağlar. Ekran 27" UHD 4K (3840x2160) IPS HDR10 ve sRGB %98 (Tipik) Özellik AMD FreeSync™ Eğim, Yükseklik ve Eksen BAĞLANTI USB Type-C™ DisplayPort 1.4 ve USB 3.0 HDR10 Detaylandırılmış Kontrast HDR teknolojisi artık çeşitli içeriklere uygulanmaktadır. Bu monitör, HDR10 (yüksek dinamik aralık) ile uyumludur ve izleyicilerin içeriğin çarpıcı renklerinin keyfini çıkarmasını sağlayan belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekler. SRGB %98 ile IPS (Tipik) Gerçek Renkler ve Geniş Görünüm sRGB spektrumunun %98’ini kapsayan IPS ekran, olağanüstü renk doğruluğu ve geniş izleme açısı sunarak canlı sahneler oluşturmak için yüksek kaliteli bir renk ortaya koyar ve eğlence içeriklerinden en iyi performansı almanızı sağlar. USB Type-C™ Kolay Kontrol ve Bağlantı USB Type-C™ bağlantı noktaları, tek bir kablo üzerinden aynı anda 4K görüntü, veri aktarımı ve bağlı cihaz şarjı (96 W'a kadar) elde etmenize olanak tanır. Oyun odaklı özellikler Büyüleyici Oyun Deneyimi 27UP550, size sadece kaliteli görüntü ve heyecan sunmakla kalmaz, aynı zamanda oyun deneyiminizi zenginleştiren AMD FreeSync™, Oyun Modu, Dinamik Hareket Senkronizasyonu ve Siyah Dengeleyici gibi özellikler de sağlar. AMD FreeSync™ Akıcı ve Hızlı Hareket Oyuncular, AMD FreeSync™ teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabilirler. Ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldırır. Dinamik Hareket Senkronizasyonu Rakiplere Daha Hızlı Tepki Verin Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesini azaltabilir, böylelikle oyuncuların kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalamalarına yardımcı olabilirsiniz. Siyah Dengeleyici Karanlıkta İlk Siz Saldırın Siyah Dengeleyici, oyuncuların en karanlık yerlerde saklanan keskin nişancıları görmesine ve flaş patladığında hızla kaçmasına yardımcı olur. OnScreen Control Daha Basit Kullanıcı Arayüzü Ekranı bölerek veya sadece birkaç tıkla temel monitör seçeneklerini ayarlayarak çalışma alanını özelleştirebilirsiniz. Ergonomik Tasarım Kolay ve Rahat Ergonomik stant, ekranın yüksekliğini, eğimini ve eksenini size en uygun konuma getirmenizi kolaylaştırır.
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):622,6 mm
Yükseklik (ayaklı):574,1 mm
Derinlik (Ayaklı):239,3 mm
Ağırlık (standsız):4,4 kg
Uzunluk (standsız):37,1 cm
Genişlik (standsız:62,3 cm
Derinlik (standsız):4,58 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):6,3 kg
Güç tüketimi:44,27 W
AC adaptör voltaj çıkışı:100 - 240 V
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
Güç tüketimi (maksimum):165 W
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):39 kWh
Piksel aralığı:0,1554 x 0,1554 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:3840 x 2160 Piksel
Diagonal ekran boyutu:68,4 cm
Dokunmatik ekran:Hayır
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:4K Ultra HD
Renk skalası:98%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1.07 milyar renk
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):300 cd/m²
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi:High Dynamic Range 10 (HDR10)
RGB renk alanı:sRGB
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.4
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Hayır
Yükseklik ayarı:Evet
Mil:Evet
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor