  • LG 27'27UN880-B UHD,4K,IPS Ergo Monitör
  • SSS
Açıklama:UHD 4K IPS Ekran
Görsel Konfor Sağlayan Net Ekran
LG UltraFine™ Ergo, SRGB %99 (Tip.) ve VESA Ekran HDR 400 ile olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. 27 inç 4K IPS ekran, farklı bakış noktalarından renk kaymasını azaltarak rahat bir izleme deneyimi sunar.
Tümüyle Hareket Ettirilebilir Ekran
Göz Hizanıza Göre Tasarım
Her Duruşa Uyumlu
Derli Toplu Masa Düzeni
Masanızın Her Köşesinden Faydalanın
27UN880'in kompakt tasarımı, masaüstünüzde çok az yer kaplar ve kolay kurulum olanağı sağlar. Kullanıcıların dağınıklıktan uzak bir ortamda çalışmasını sağlayan 27UN880'in USB-C Tek Kablo çözümü; net 4K ekrana, tek bir kablo ile laptop şarj gücüne (60W'a kadar) ve veri transferine olanak tanır.
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):612,1 mm
Yükseklik (ayaklı):726,4 mm
Derinlik (Ayaklı):401,3 mm
Ağırlık (standsız):3,99 kg
Uzunluk (standsız):365,8 mm
Genişlik (standsız:612,1 mm
Derinlik (standsız):45,7 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):7,8 kg
Güç tüketimi:40 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:0,5 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):130 W
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):G
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):30 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):44 kWh
Piksel aralığı:0,1554 x 0,1554 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:3840 x 2160 Piksel
Dokunmatik ekran:Hayır
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yansımasız ekran:Evet
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:4K Ultra HD
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1.07 milyar renk
SRGB kapsama alanı (tipik):99%
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):400 cd/m²
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi:DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Evet
Yukarı akış portu sayısı:1
USB Tip-A aşağı akış portu sayısı:2
...’a kadar USB Güç Sağlama:60 W
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor