  • LG 27'' 27MP60G-B FHD IPS Monitor
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):611,2 mm
Yükseklik (ayaklı):453,9 mm
Derinlik (Ayaklı):209,4 mm
Ağırlık (standsız):4,3 kg
Uzunluk (standsız):362,6 mm
Genişlik (standsız:611,2 mm
Derinlik (standsız):72,7 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):4,8 kg
Güç tüketimi:25,5 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:47/63 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):F
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):F
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):25 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):25 kWh
Piksel aralığı:0,311 x 0,3114 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Dijital yatay frekans:40 - 60 kHz
Dijital dikey frekans:56 - 75 Hz
Diagonal ekran boyutu:68,6 cm
Dokunmatik ekran:Hayır
Arka ışık türü:LED
Görüntüleme teknolojisi:LCD
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:TFT
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.7 milyon renk
Dinamik kontrast oranı pazarlama adı:mega kontrast
Yüzey sertliği:3H
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Ses çıktısı:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:Tanımsız
HDMI:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.4
Tak ve kullan:Evet
Ekran üstü görüntüleme (OSD):Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor