  • LG 27'' 27MP400-B FHD IPS Monitor
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):612 mm
Yükseklik (ayaklı):454,9 mm
Derinlik (Ayaklı):190 mm
Ağırlık (standsız):3,1 kg
Uzunluk (standsız):362,5 mm
Genişlik (standsız:612 mm
Derinlik (standsız):56,2 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):3,4 kg
Güç tüketimi:22 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):26 W
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):F
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):22 kWh
Piksel aralığı:0,3114 x 0,3114 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Diagonal ekran boyutu:68,6 cm
Dokunmatik ekran:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yansımasız ekran:Evet
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.7 milyon renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI:Evet
DisplayPort:Tanımsız
Pano montaj arabirimi:75 x 75 mm
Eğim ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
Ürün rengi:Siyah
Pazar konumlandırması:Ev
AMD FreeSync:Evet
Titreşimsiz teknoloji:Evet
AMD FreeSync türü:FreeSync
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor