  • LG 27'' 27ML600M HDMIx2 FHD IPS Oyun Mon
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):611,2 mm
Yükseklik (ayaklı):453,9 mm
Derinlik (Ayaklı):209,4 mm
Ağırlık (standsız):4,3 kg
Uzunluk (standsız):36,3 cm
Genişlik (standsız:61,1 cm
Derinlik (standsız):7,27 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):4,8 kg
Güç tüketimi:25,5 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,3114 x 0,3114 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Dokunmatik ekran:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Ses konektörleri:Evet
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:Tanımsız
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Hayır
Yükseklik ayarı:Hayır
Ekran üstü görüntüleme (OSD):Evet
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
VESA montajı:Evet
Ürün rengi:Siyah
Pazar konumlandırması:Ev
AMD FreeSync:Evet
Titreşimsiz teknoloji:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor