  • LG 27'27MK430H FHD,IPS Oyun Monitörü
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):626 mm
Yükseklik (ayaklı):469 mm
Derinlik (Ayaklı):204 mm
Ağırlık (standsız):4,2 kg
Uzunluk (standsız):37,5 cm
Genişlik (standsız:62,6 cm
Derinlik (standsız):4,4 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):4,6 kg
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):28 W
Kontrast oranı:1000:1
Yatay tarama aralığı:30 - 83 kHz
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:16:9
Dikey tarama alanı:56 - 75 Hz
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
DDC/CI:Evet
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
DVI bağlantı noktası:Hayır
HDMI port sayısı:1
DisplayPort:Evet
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Evet
Yükseklik ayarı:Hayır
Eğim açısı:-5 - 20°
VESA montajı:Hayır
Eğilebilir:Evet
Entegre TV ayarlayıcı:Hayır
Kullanım kılavuzu:Evet
Entegre açma/kapama düğmesi:Evet
Ürün rengi:Siyah
ayak rengi:Siyah
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor