  • LG 27'' 27GP83B-B UltraGear QHD Nano IPS 1ms 165Hz HDR Monitor with G-SYNC Compatibility
  • SSS
Açıklama:Ezber Bozun
Son derece güçlü bir donanım olan LG UltraGear™, zafere giden yolda şansınızı artırır.
Nano IPS 1 ms
Hız ve Görüntü Kalitesi için İdeal Oyun Monitörü.
IPS 1 ms (GtG)
Olağanüstü Hız Sağlamak Üzere Tasarlandı
Nano IPS ve HDR10
Gerçek Renklerle Kendinizi Savaşta Gibi Hissedin
165 Hz Yenileme Hızı
Akıcı Oyun Hareketi
165 Hz'lik ultra yüksek hız, oyuncuların sonraki kareyi hızlı bir şekilde görmelerini ve görüntünün sorunsuz görünmesini sağlar. Oyuncular rakiplerine hızlı tepki verebilir ve kolayca hedefe nişan alabilirler.
NVIDIA® G-SYNC® Uyumlu
NVIDIA Onaylı G-SYNC® Uyumluluğu
AMD FreeSync™ Premium
Daha Net, Daha Sorunsuz ve Daha Hızlı
Şık Tasarım
Zarif, Şık ve Büyüleyici
Gelişmiş Oyun GUI'si
Tüm Oyunlar için Özelleştirilmiş Modlar.
Dinamik Hareket Senkronizasyonu
Rakiplerden Daha Hızlı Davranın
Siyah Dengeleyici
Karanlıkta İlk Siz Saldırın
Siyah Dengeleyici, oyuncuların en karanlık yerlerde saklanan k
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):614,7 mm
Yükseklik (ayaklı):576,6 mm
Derinlik (Ayaklı):292,1 mm
Ağırlık (standsız):4,22 kg
Uzunluk (standsız):365,8 mm
Genişlik (standsız:614,7 mm
Derinlik (standsız):51,8 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):6,3 kg
Güç tüketimi:44 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):48 W
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):G
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):28 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):50 kWh
Piksel aralığı:0,2331 x 0,2331 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:1 ms
Ekran çözünürlüğü:2560 x 1440 Piksel
Dokunmatik ekran:Hayır
Maksimum yenileme hızı:165 Hz
Yansımasız ekran:Evet
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:2K Ultra HD
Renk skalası:98%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1.07 milyar renk
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):400 cd/m²
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi:High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDMI port sayısı:2
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.4
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Yükseklik ayarı:Evet
Mil:Evet
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor