  • LG 27"27GL650F FHD, IPS  Oyun Monitörü
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):615,1 mm
Yükseklik (ayaklı):575,2 mm
Derinlik (Ayaklı):274,4 mm
Ağırlık (standsız):4,5 kg
Uzunluk (standsız):36,7 cm
Genişlik (standsız:61,5 cm
Derinlik (standsız):4,52 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):6,4 kg
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
Harici güç adaptörü:Evet
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Enerji verimliliği ölçeği:A’dan G’ye
Enerji verimlilik sınıfı (SDR):E
Enerji verimlilik sınıfı (HDR):G
1000 saatlik enerji tüketimi (SDR):21 kWh
1000 saatlik enerji tüketimi (HDR):33 kWh
Piksel aralığı:0,31125 x 0,31125 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:1 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Dokunmatik ekran:Hayır
Maksimum yenileme hızı:144 Hz
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:IPS
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
SRGB kapsama alanı (tipik):99%
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli:Evet
Ekran parlaklığı (tipik):400 cd/m²
Ses konektörleri:Hayır
Fiş içi DC:Evet
DVI bağlantı noktası:Hayır
HDMI port sayısı:2
HDMI:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.4
Kulaklık çıkışı:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor