  • LG 27" 27BK550Y-B FHD IPS, D.Port Mon.
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):622,2 mm
Yükseklik (ayaklı):401,6 mm
Derinlik (Ayaklı):240 mm
Ağırlık (standsız):5,1 kg
Uzunluk (standsız):37,1 cm
Genişlik (standsız:62,2 cm
Derinlik (standsız):5,84 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):7,2 kg
Güç tüketimi:27,4 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:0,5 W
Enerji verimlilik sınıfı:A
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,3114 x 0,3114 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:16:9
Ekran boyutu:27 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Dijital yatay frekans:30 - 83 kHz
Dijital dikey frekans:56 - 75 Hz
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrast oranı (dinamik):5000000:1
Arka ışık türü:W-LED
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Renk skalası:72%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
DDC/CI:Evet
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Kulaklık çıktı sayısı:1
DVI bağlantı noktası:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
DVI-D bağlantı noktası sayısı:1
PC Audio dahil:Evet
AC (güç) dahili:Evet
HDMI port sayısı:1
HDCP:Evet
DisplayPort:1
Kulaklık çıkışı:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor