  • LG 24" 24MK400H   FHD,TN Oyun Monitörü
  • SSS
Marka:LG
Ağırlık:4,2 kg
Yükseklik:375,2 mm
Genişlik:625,6 mm
Derinlik:44 mm
Genişlik (ayaklı):625,6 mm
Yükseklik (ayaklı):468,7 mm
Derinlik (Ayaklı):204,1 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):4,6 kg
Güç tüketimi:30 W
Güç tüketimi, enerji tasarrufu:26 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:170°
Görüntüleme açısı, dikey:160°
En boy oranı:16:9
Ekran boyutu:24. inch
Yenileme yanıt süresi:2 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LCD
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Renk skalası:72%
Panel tipi:TN
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Ekran parlaklığı (tipik):300 cd/m²
Ethernet LAN bağlantısı:Hayır
Bluetooth:Hayır
Kulaklık çıktı sayısı:1
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
Wi-Fi:Hayır
HDMI port sayısı:1
DisplayPort:Evet
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Yükseklik ayarı:Hayır
Eğim açısı:-5 - 20°
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
Eğim ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
Ürün rengi:Siyah
NVIDIA G-SYNC:Hayır
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor