  • LG 19'' 19HK312C-B Clinical Review Monitor
  • SSS
Marka:LG
Genişlik (ayaklı):406,4 mm
Yükseklik (ayaklı):381 mm
Derinlik (Ayaklı):228,6 mm
Ağırlık (standsız):2,72 kg
Uzunluk (standsız):33 cm
Genişlik (standsız:40,6 cm
Derinlik (standsız):5,08 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):4,99 kg
Güç tüketimi:50 W
Güç tüketimi, kapalı:0,5 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:50 - 60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,294 x 0,294 mm
Kontrast oranı:900:1
Yatay tarama aralığı:30 - 83 kHz
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Dikey tarama alanı:56 - 75 Hz
Ekran boyutu:48,3 cm (19")
Yenileme yanıt süresi:14 ms
Ekran çözünürlüğü:1280 x 1024 Piksel
Blade length:1280 x 1024 (SXGA)
Dokunmatik ekran:Hayır
3D uyumu:Hayır
Yerel açı oranı:5:4
HD türü:SXGA
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
DDC/CI:Evet
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Ekran parlaklığı (tipik):330 cd/m²
Fiş içi DC:Evet
DVI bağlantı noktası:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
DVI-D bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
HDCP:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.2
Yerleşik USB yuvası:Evet
USB yuvası versiyonu:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Tak ve kullan:Evet
Yükseklik ayarı:Evet
Mil:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor