  • LG 18.5'' 19EN33S-B 5ms LED VGA Monitor
  • SSS
Marka:LG
Ağırlık:1,9 kg
Yükseklik:275 mm
Genişlik:441 mm
Derinlik:35 mm
Genişlik (ayaklı):441 mm
Yükseklik (ayaklı):349 mm
Derinlik (Ayaklı):168 mm
Ağırlık (standı ile birlikte):2,1 kg
Güç tüketimi:18 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
Piksel aralığı:0,3 x 0,3 mm
Kontrast oranı:700:1
Görüntüleme açısı, yatay:65°
Görüntüleme açısı, dikey:90°
En boy oranı:16:9
Ekran boyutu:48,3 cm (19")
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1366 x 768 Piksel
Blade length:1366 x 768
Kontrast oranı (dinamik):5000000:1
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:HD
Panel tipi:TN
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Display brightness (typical):200 cd/m²
Fiş içi DC:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri:CE, FCC, UL, TUV
Energy Star onaylı:Evet
EPEAT uyumu:Altın
Tak ve kullan:Evet
Kablo kilit yuvası:Hayır
Yükseklik ayarı:Hayır
Eğim açısı:-5 - 10°
Montaj arabirimi:75 x 75 mm
Eğim ayarı:Evet
VESA montajı:Evet
İnce istemci kurulmuş:Hayır
Ekran özellikleri:LED
Ürün rengi:Siyah
Entegre TV ayarlayıcı:Hayır
Dahili kamera:Hayır
AC sarma adaptör:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor