  • LENOVO T32h-20(C19315QT0) 31,5 ' Monıtör
  • SSS
Açıklama:ThinkVision T32h-20 monitör sayesinde, üretkenliğinizi optimize etmekle yetinmeyin. Modern çalışma alanınızı tamamlayan bu şık ekranda belgeleri, elektronik çizelgeleri veya tasarımları daha iyi görün ve bunlarda kolayca gezinin. QHD çözünürlüğe sahip geniş 31.5 inç ekranı, FHD'den daha net ve daha geniş bir ekran alanı sunarak bol miktarda veri içeren işleri, yoğun hesaplamaları ve içerik düzenlemeyi kolaylaştırır. Tek kablo çözümü USB Type-C, HDMI ve DP bağlantı noktaları çoklu arabirim seçenekleri sunar. Smart Power ile entegre olan USB Type-C, dinamik tüketim ve akıllı güç yönetimi için şarj cihazı olarak da kullanılabilir.
Marka:LENOVO
Genişlik (ayaklı):714,6 mm
Yükseklik (ayaklı):469,4 mm
Derinlik (Ayaklı):235 mm
Çıkıntı genişliği (yan):2 mm
Çıkıntı genişliği (üst):2 mm
Çıkıntı genişliği (alt):2,41 cm
Ağırlık (standsız):6,78 kg
Uzunluk (standsız):42,6 cm
Genişlik (standsız:71,5 cm
Derinlik (standsız):5,1 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):9,85 kg
Güç tüketimi:28 W
Güç tüketimi, kapalı:0,5 W
Yıllık enerji tüketimi:69,2 kWh
AC girdi frekansı:50/60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):138 W
Piksel aralığı:0,2727 x 0,2727 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Ekran boyutu:81,3 cm (32")
Yenileme yanıt süresi:6 ms
Ekran çözünürlüğü:2560 x 1440 Piksel
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Quad HD
Renk skalası:99%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1.073 milyar renk
Ekran parlaklığı (tipik):350 cd/m²
Tepki süresi (aşırı):4 ms
Ses konektörleri:Hayır
Kulaklık çıktı sayısı:1
DVI bağlantı noktası:Hayır
Entegre kart okuyucu:Hayır
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
HDMI:Evet
DisplayPort:1
DisplayPort versiyonu:1.2
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor