  • LENOVO T24v-20(D20238FT0)23.8''Monitor
  • SSS
Marka:LENOVO
Genişlik (ayaklı):539,8 mm
Yükseklik (ayaklı):584 mm
Derinlik (Ayaklı):205 mm
Çıkıntı genişliği (yan):1,8 mm
Çıkıntı genişliği (üst):1,8 mm
Çıkıntı genişliği (alt):2,2 cm
Ağırlık (standsız):5,94 kg
Uzunluk (standsız):34,4 cm
Genişlik (standsız:54 cm
Derinlik (standsız):4,83 cm
Güç tüketimi:13 W
Güç tüketimi, kapalı:0,5 W
Enerji verimlilik sınıfı:A+
Yıllık enerji tüketimi:35,68 kWh
AC girdi frekansı:50/60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,2745 x 0,2745 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:16:9
Görüntülenebilir boyut, yatay:52,7 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:29,6 cm
Ekran boyutu:23.8 inch
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Renk skalası:72%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Ses konektörleri:Evet
Ses çıktısı:Evet
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
HDMI:Evet
DisplayPort:1
Yerleşik USB yuvası:Evet
Yukarı akış portu sayısı:1
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor