  • LENOVO T24t-20(A21238FT0)23.8'' Monitör
  • SSS
Marka:LENOVO
Görüntüleme açısı, yatay:178
Görüntüleme açısı, dikey:178
En boy oranı:16:9
Ekran boyutu:23.8 inch
Ekran çözünürlüğü:1920x1080
Kontrast oranı (dinamik):1000:1
Görüntülenen renk sayısı:16.7 Million
HDMI port sayısı:Tanımsız
DisplayPort:Tanımsız
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor