  • LENOVO T24i-10(C18238FT0)-23.8'' Monitör
  • SSS
Marka:LENOVO
Ağırlık:3,38 kg
Yükseklik:326 mm
Genişlik:540,2 mm
Derinlik:42 mm
Genişlik (ayaklı):540,2 mm
Yükseklik (ayaklı):373,4 mm
Derinlik (Ayaklı):261,8 mm
Çıkıntı genişliği (yan):2 mm
Çıkıntı genişliği (üst):2 mm
Çıkıntı genişliği (alt):2,2 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):5,25 kg
Güç tüketimi:16,5 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi voltajı:90 - 264 V
Güç tüketimi (maksimum):55 W
Piksel aralığı:0,2745 x 0,2745 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Görüntülenebilir boyut, yatay:52,7 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:29,6 cm
Görüntülenebilir boyut, diyagonal:60,5 cm
Ekran boyutu:23.8 inch
Yenileme yanıt süresi:6 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Desteklenen video modları:1080p
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Piksel yoğunluğu:93 ppi
Renk skalası:72%
Panel tipi:IPS
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Tepki süresi (hızlı):4 ms
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
HDCP:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor