  • LENOVO  T22v-20(D20215FT1)21.5'' Monitor
  • SSS
Marka:LENOVO
Genişlik (ayaklı):563 mm
Yükseklik (ayaklı):489,3 mm
Derinlik (Ayaklı):205 mm
Çıkıntı genişliği (yan):1,8 mm
Çıkıntı genişliği (üst):1,8 mm
Çıkıntı genişliği (alt):2,2 cm
Ağırlık (standsız):3,03 kg
Uzunluk (standsız):31,4 cm
Genişlik (standsız:48,9 cm
Derinlik (standsız):4,83 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):5,49 kg
Güç tüketimi:13 W
Güç tüketimi, kapalı:0,5 W
Enerji verimlilik sınıfı:A+
Yıllık enerji tüketimi:33,81 kWh
AC girdi frekansı:50/60 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,2479 x 0,2479 mm
Kontrast oranı:1000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:16:9
Görüntülenebilir boyut, yatay:47,6 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:26,8 cm
Ekran boyutu:21.5 inch
Yenileme yanıt süresi:4 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Desteklenen video modları:1080p
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
Maksimum yenileme hızı:60 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Renk skalası:72%
Panel tipi:IPS
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Tepki süresi (hızlı):6 ms
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Ses konektörleri:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
HDMI:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor