  • LENOVO S22e-20(A21215FS0)21.5'' Monitör
  • SSS
Marka:Tanımsız
Genişlik (ayaklı):489,3 mm
Yükseklik (ayaklı):173,1 mm
Derinlik (Ayaklı):405,1 mm
Ağırlık (standsız):2,39 kg
Uzunluk (standsız):29,7 cm
Genişlik (standsız:48,9 cm
Derinlik (standsız):4,55 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):3,14 kg
Güç tüketimi:15 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,3 W
AC girdi frekansı:47/63 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Güç tüketimi (maksimum):19 W
Kontrast oranı:3000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
En boy oranı:16:9
Ekran boyutu:21.5 inch
Yenileme yanıt süresi:6 ms
Ekran çözünürlüğü:Tanımsız
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Desteklenen video modları:1080p
Arka ışık türü:W-LED
Maksimum yenileme hızı:75 Hz
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Panel tipi:VA
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.7 milyar renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Tepki süresi (hızlı):4 ms
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:Tanımsız
HDMI versiyonu:1.4
HDMI:Evet
DisplayPort:Tanımsız
Kulaklık çıkışı:Evet
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Evet
Yükseklik ayarı:Hayır
Eğim açısı:-5 - 22°
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
Kablo kilit yuvası türü:Kensington
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor