  • LENOVO S22e-19(A18215FS1)-21.5'' Monitör
  • SSS
Marka:LENOVO
Genişlik (ayaklı):489,3 mm
Yükseklik (ayaklı):373,8 mm
Derinlik (Ayaklı):200 mm
Çıkıntı genişliği (yan):2 mm
Çıkıntı genişliği (üst):2 mm
Çıkıntı genişliği (alt):2,12 cm
Ağırlık (standsız):2,46 kg
Uzunluk (standsız):29,7 cm
Genişlik (standsız:48,9 cm
Derinlik (standsız):4,15 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):2,75 kg
Güç tüketimi:18 W
Güç tüketimi (maksimum):22 W
Piksel aralığı:0,248 x 0,248 mm
Kontrast oranı:3000:1
Görüntüleme açısı, yatay:178°
Görüntüleme açısı, dikey:178°
Görüntülenebilir boyut, yatay:47,6 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:26,8 cm
Ekran boyutu:21.5 inch
Yenileme yanıt süresi:6 ms
Ekran çözünürlüğü:1920 x 1080 Piksel
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Piksel yoğunluğu:102 ppi
Renk skalası:72%
Panel tipi:VA
Ekran yüzeyi:Mat
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
Tepki süresi (hızlı):4 ms
Ekran parlaklığı (tipik):250 cd/m²
Çalışma ısısı aralığı:0 - 40 °C
Kulaklık çıktı sayısı:1
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:1
HDMI versiyonu:1.4
DisplayPort:1
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Evet
Yükseklik ayarı:Hayır
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor