  • LENOVO D19-10(D19185AD0)18.5'' Monitor
  • SSS
Marka:LENOVO
Genişlik (ayaklı):448,4 mm
Yükseklik (ayaklı):344,7 mm
Derinlik (Ayaklı):179,9 mm
Çıkıntı genişliği (yan):1,85 cm
Ağırlık (standsız):2,04 kg
Uzunluk (standsız):27,4 cm
Genişlik (standsız:44,8 cm
Derinlik (standsız):4,85 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):2,36 kg
Güç tüketimi:9 W
Güç tüketimi (maksimum):12 W
Piksel aralığı:0,3 x 0,3 mm
Kontrast oranı:600:1
Görüntüleme açısı, yatay:90°
Görüntüleme açısı, dikey:65°
Görüntülenebilir boyut, yatay:41 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:23 cm
Ekran boyutu:18.5 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Ekran çözünürlüğü:1366 x 768 Piksel
Blade length:1366 х 768
Arka ışık türü:W-LED
3D uyumu:Hayır
Görüntüleme teknolojisi:LED
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:HD
Piksel yoğunluğu:85 ppi
Renk skalası:72%
Panel tipi:TN
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:1,67 milyar renk
Ekran parlaklığı (tipik):200 cd/m²
Çalışma ısısı aralığı:0 - 40 °C
DVI bağlantı noktası:Hayır
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:Tanımsız
HDMI:Evet
DisplayPort:Tanımsız
Yerleşik USB yuvası:Hayır
Kablo kilit yuvası:Evet
Eğim açısı:-5 - 22°
Ekran üstü görüntüleme (OSD):Evet
Pano montaj arabirimi:100 x 100 mm
OSD dilleri sayısı:8
Kablo kilit yuvası türü:Kensington
VESA montajı:Evet
Eğilebilir:Evet
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.657,33 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.974,14 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor