  • LENOVO C22-20(A20215FD0)21.5''Monitor
  • SSS
Marka:Tanımsız
Genişlik (ayaklı):507,2 mm
Yükseklik (ayaklı):386,4 mm
Derinlik (Ayaklı):206,2 mm
Çıkıntı genişliği (yan):1,46 cm
Çıkıntı genişliği (üst):1,73 cm
Çıkıntı genişliği (alt):2,39 cm
Ağırlık (standsız):2,4 kg
Uzunluk (standsız):31,1 cm
Genişlik (standsız:50,7 cm
Derinlik (standsız):5,11 cm
Ağırlık (standı ile birlikte):2,71 kg
Güç tüketimi:14 W
Güç tüketimi, kapalı:0,3 W
Güç tüketimi, etkin:0,5 W
AC girdi frekansı:47/63 Hz
AC girdi voltajı:100 - 240 V
Piksel aralığı:0,2483 x 0,2483 mm
Kontrast oranı:600:1
Görüntüleme açısı, yatay:90°
Görüntüleme açısı, dikey:65°
En boy oranı:16:9
Görüntülenebilir boyut, yatay:47,7 cm
Görüntülenebilir boyut, dikey:26,8 cm
Ekran boyutu:21.5 inch
Yenileme yanıt süresi:5 ms
Bit derinliği:8 bit
Ekran çözünürlüğü:Tanımsız
Blade length:1920 x 1080 (HD 1080)
Desteklenen video modları:1080p
Kontrast oranı (dinamik):3000000:1
Arka ışık türü:W-LED
Maksimum yenileme hızı:75 Hz
Yerel açı oranı:16:9
HD türü:Full HD kalitesi
Piksel yoğunluğu:102 ppi
Panel tipi:TN
Ekran şekli:Düz
Görüntülenen renk sayısı:16.78 milyon renk
NTSC kapsaması (tipik):72%
Tepki süresi (hızlı):5 ms
Ekran parlaklığı (tipik):200 cd/m²
Ses çıktısı:Evet
VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı:1
HDMI port sayısı:Tanımsız
HDMI versiyonu:1.4
HDMI:Evet
DisplayPort:Tanımsız
  • %
    LG 31,5'' 5ms 4K IPS Surgical Monitör
    Sepete Ekle
  • %
    LENOVO M15(A21156FX0)15.6''Monitor(Type C)
    7.654,37 TL
    LENOVO M14d 14inch Monitor(Type C)
    10.969,90 TL
    Dexim H270SG 27'' 1 Ms 165 Hz Freesync Full HD IPS Oyuncu Monitör
    Eurocam 19'' EC-M19 65Hz 0.5ms FullHD LED Monitor