  • ZALMAN Z-MACHINE500 ATX MID TOWER SIYAH KASA
  • SSS
Kasa Yapısı:Atx
Güç Kaynağı:Power Yok
Fan Sayısı:5
Oyuncular İçin:Evet
RGB:Var
  • %
    VENTO VG12AL 750W 80+ GEN5 PSU KASA
    5.648,68 TL
    Sepete Ekle
  • %
    JAMES DONKEY STARK S801 7X ARGB 650W GAMING CASE BLACK
    3.782,16 TL
    JAMES DONKEY STARK S801 7X ARGB 650W GAMING CASE WHITE
    JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 550W GAMING KASA
    JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 650W GAMING KASA
    HIPER ZOE GAMING MID ATX KASA 600W
    VENTO VG12AL 850W 80+ GEN5 PSU KASA
    HIPER K-730 300W 12CM FAN MINI ATX KASA
    HIPER K-740 350W 12CM FAN MINI ATX KASA
    MSI MAG SHIELD M301 GAMING KASA
Bu Kategorinin En Çok Satanları
    MSI MAG PANO 100R PZ WHITE 4X120MM ARGB FAN USB 3.
    VENTO CIO TML117 400W MİCRO ATX KASA
    VENTO VS114F 350W (PEAK) MID TOWER KASA
    VENTO VS114F 400W (PEAK) MIDI TOWER KASA
    VENTO VG4202FL 850W GEN5&ATX3.0 PSU SIYAH KASA
    JAMES DONKEY STARK S800 4X ARGB BEYAZ GAMING KASA
    MSI MAG FORGE 120A B65 650W 80+ BRONZE ATX KASA
    HIPER ZOE GAMING MID ATX KASA 500W
    JAMES DONKEY STARK S800 4X ARGB BLACK KASA 750W