  • ZALMAN DECAMAX 500W ZM500-LX3 80+ STANDARD POWER SUPPLY
  • SSS
Desteklediği Güç: 500 Watt
Fan Yapısı:140 mm
  • %
    ASUS PRIME AP-850G 80+ GOLD 850W PCIe 5.1 ATX 3.1
    6.827,53 TL
    Sepete Ekle
  • %
    ASUS PRIME 750W BRONZE 80+ 135MM FAN GÜÇ KAYNAĞI
    5.304,85 TL
    JAMES DONKEY JDP650 APFC 12CM 80+ BRONZE 650W PSU
    FRISBY FPS-G30F12 FOEM 300W POWER SUPPLY
    HIPER PS-50 500W 12 CM FAN POWER SUPPLY
    HIPER PS-60 600W 12 CM FAN POWER SUPPLY
    MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+GOLD POWER SUPPLY
    MSI MAG A500DN  500W 80+ POWER SUPPLY
    MSI MAG A1250GL PCIE5 1250W 80+ GOLD POWER SUPPLY
    ASUS ROG Strix 1200P 1200W 80+ Platinum Full Modül
Bu Kategorinin En Çok Satanları
    MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE 850W 80+GOLD POWER SUPPLY