  • ASUS TUF GAMING VG27VQ3B 27\" 1MS 180HZ CURVED VA
  • SSS
Ekran Boyutu:27" - 29"
Yükseklik Ayarı:Yok
Pivot:Yok
Yenileme Hızı:180 Hz