  • Aerocool VS-9 Pencereli 550W 8 Fan Yuvalı Mid-Tower Oyuncu Kasası (AE-VS9-550AP)
  • SSS
AeroCool 550W 12cm Fanlı Aktif PFC Power Supply (AE-VP550)
0.6mm SECC Japon Çeliğinden Yapılı Tümüyle Siyah İç Gövde
VS-9 oyuncu kasalarının iç gövde yapısı özel siyah boya ile kaplanmıştır. 0.6mm kalınlığında yüksek kaliteli Japon çeliğinden üretilen Aerocool VS-9 kasayı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kalın şasisi ve siyah iç boyası ile dayanıklılık ve şıklık VS-9'da buluşuyor!
Teknik Özellikler
Desteklediği Anakart: ATX
    & Micro-ATX
Kasa Boyutları: 430(Y)
    x 190(G) x 493(D)
Yuvalar: 9
    adet 5.25" (Dış) / 1 adet 3.5" (Dış-çevirici ile ) , 5 adet 3.5" HDD
    yuvası(İç-Çevirici ile)
G/Ç Yuvaları: 2
    x USB2.0 / Mik. ve kulaklık (AC97 & HD audio)
Güç Kaynağı: Aerocool
    550W Aktif PFC
Güç Çıkışları: 1
    adet 20+4-pin, 1 adet 4+4 pin CPU , 4 adet IDE (4-pin molex),  4 adet SATA,
    2 adet PCI-Express (6+2 pin), 1 adet Floppy
Güç Kaynağı Fanı: 12cm
    termal kontrollü otomatik devirli
Güç Kaynağı Rengi: Gri
Max. Çıkış Değerleri:
    12V1:
18A ,
    12V2:
16A ,
    +5V:
22A, +3.3V: 23A
Fan Boyutları: 12cm
    (Arka)
Arka Panel Fanı: 12x12x2.5
    cm / 1500RPM / Max. 58.35 CFM / 26.7 dBA
Ek Fan Yuvaları
    Ön
    Panel : 3 x 12 cm fan takılabilir (1 dahili 2 adet ayrıca satın alınacak fan
    adaptörü ile)
    Yan
    Panel : 1 x 12/14 cm fan takılabilir
    Üst Panel : 2 x 12/14cm
    fan takılabilir
    Alt Panel : 1 x 12/14cm
    fan takılabilir
    Arka Panel : 1 x 12cm
Malzeme: 0.6mm