  • Aerocool 500W Vx Plus Serisi Aktif Pfc Güç Kaynağı (AE-VXP500A)
  • SSS
İlgili Ürünler
  • %%39
    8 pin - 2x 8 pci pin çevirici Power GPU ÇOKLAYICI
  • %
    Hi Port MX-2000W 2000Watt 95+ Power Supply Güç Kaynağı
  • %
    Platoon PL-9264 600W 12 cm Power Supply
    Platoon PL-9257 300W 12 cm Power Supply
    Platoon PL-9259 400W 12 cm Power Supply
    Platoon PL-9263 500W 12 cm Power Supply
    Hi Port MX-2000W 2000Watt 96+ Mining Power Supply Güç Kaynağı
    HXOZL Q5 İşlemci Fanı
    HXOZL Q5 İşlemci Fanı
    Revenge Cold Ice 65 Intel AMD Uyumlu Kule Fan
    PowerBoost BST-ATX500R PSU 12cm Fanlı Güç Kaynağı 500Watt
Bu Kategorinin En Çok Satanları
  • %%39
     ARTES LCD EKRAN TEMİZLİK SETİ ART-CLS24
    Legacy ATX Midi Kasa
    Legacy ATX Midi Kasa
    ACE A2500 2500Watt 12V-200A Mining Power
    Frisby FCL-12B Siyah 12cm Kasa Fanı